Sponsors seizoen 2018-2019
SponsorKliks, gratis sponsoren!
Hoofdsponsor seizoen 2018-2019

Contactouders

Evenals vorig seizoen zullen we ook dit korfbaljaar een aantal activiteiten onderbrengen bij onze leden Zo zullen de senioren- en A-teams fluitverplichtingen krijgen en zijn er voor hen ook doordeweekse en zaterdagse bardiensten.
Voor de ouders van onze jeugdleden zijn er op zaterdag bar- en keukendiensten in een blok van meestal 3 uur.
Voor de juiste communicatie zoeken we per team een contactpersoon of contactouder.

Bij de jeugdteams brengen we deze taak expres niet onder bij de trainer, want die heeft al voldoende zaken te regelen.

Wilt u dus voor het team van uw zoon of dochter de contactouder zijn, dan graag een mail met uw naam, mailadres en het team waarover het gaat naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
U zult dan snel info ontvangen over de te organiseren activiteiten met onze hartelijke dank voor uw snelle reactie!