Sponsors seizoen 2018-2019
SponsorKliks, gratis sponsoren!
Hoofdsponsor seizoen 2018-2019

SponsorKliks niet vergeten

SponsorKliksHet gebeurt vast nog regelmatig
Voor je het weet heb je online een bestelling geplaatst via bijvoorbeeld bol.com, zonder dat je SponsorKliks hebt gebruikt. Dat is balen, want daar loopt onze club zomaar geld mee mis. Geld dat Albatros uiteraard goed kan gebruiken!
Nog niet bekend met het concept van SponsorKliks? Het is eigenlijk heel simpel.Door via de pagina van Albatros op sponsorkliks.com naar je webwinkel te gaan, krijgt Albatros een commissie voor de bestelling die je plaatst. Voor jou een kleine moeite, voor onze vereniging directe inkomsten!

 

Zeker nu de piekmaanden van online bestellingen eraan zitten te komen met Sinterklaas en Kerst kan Albatros financieel enorm gaan profiteren. Denk er dus bij je volgende online bestelling (en het liefst natuurlijk bij al je online bestellingen) even aan om via sponsorkliks.com naar de webwinkel te gaan!

Namens de sponsorcommissie